Türk Peygamberi Bozkırın Sırrı Kitabı

Cumartesi, 13 Mart 2010 tarihinde Murat tarafından yazıldı.Türk Peygamberi Bozkırın SırrıStar Tv ekranlarında oynayan kurtlar vadisi pusu filminde polat alemdarın okudugu kitab dikkatimi çekdi.

Kitab Profil yayıncılık tarafından piyasa sürülmüş ve bir peygamberi türkçe konu alan kitab olarakda bilinip şuanda piyasada yok satan bir kitab da diyebiliriz.Kitap 440 sayfadan oluşmaktadır.

Kitab yazarı Ahmet Turgut Pana Film Kurtlar vadisi pusu filiminin Senaryo Araştırma ve Yazım Grubu olarak 2 yıl boyunca yaptığı çalışmalar sonucu bu kitabı yazarak 2010 yılında piyasaya sunmuştur.

Facebook'ta Paylaş


Kategori: Her Telden

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Tüm erkek giyim fırsatları için tıklayın !

“Türk Peygamberi Bozkırın Sırrı Kitabı” için 2 cevap

  1. ahmet bayraktar diyor ki:

    kitabi okumadim bozkirin sirri peygamber olsa olsa her okudugum yazilarin icinde ismi gecen tek gisi bana gore oguzhan olsa gerek boynuzlu miyfer taktigina gore vikinglerle akraba olmamiz gerek vikingler onu odis olarak taniyor bizse oguzhan onlarda tek tanriya inaniyorlardi biz tanri diyoruz onlarsa thor bukadar basit

  2. Furkan diyor ki:

    Okumadan yorum yapmasaydın keşke :) Bence önce al bir oku sonra gel konuşalım burada…

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 GuneyGazetesi.net Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı