Kıvırcık Ali Cenaze Töreni Görüntüleri

Çarşamba, 12 Ocak 2011 tarihinde Murat tarafından yazıldı.11 ocak 2011 Kıvırcık Ali Cenaze Töreni Görüntüleri

Ali Özütemiz’in çamur nedeniyle kayganlaşan yolda cipinin kontrolünü kaybettiği sanılıyor. Cipte sıkışan sanatçıyı itfaiye ekipleri bulunduğu yerden çıkarttı. Fakat sağlık ekiplerinin tüm müdahalelerine rağmen Ali Özütemiz kurtarılamadı. Sanatçının kazayı geçirdiği cipinin sağ tarafı ve tavanı tamamen çöktü. Kullanılamaz hale gelen ve öndeki hava yastıkları açılan cipten çevreye türkü CD’leri fırladı.

Kıvırcık Ali Cenaze Töreni Görüntüleri İçin Tıklayınız.

CHP’li Mehmet Sevigen Genel Başkan Chp adına burada denilerek kürsüye çağrıldı ve Sevigen kürsüde şunları söyledi: “Alim sen gittin ama Aleviler hala özgür değil! Niye bizi bırakıp gittin? Laik cumhuriyetten yana olanların boynu bükük bu ülkede!”
ARİF SAĞ BİR KONUŞMA YAPTI

*Törende bir konuşma yapan Arif Sağ Kıvırcık Ali’nin çok değerli bir isim olduğunu, ama onu bu kadar genç kaybetmenin acıyı arttırdığını söyledi.

*Kıvırcık Ali’nin cenazesi cemevinin önüne çıkarılmaya çalışılıyor. Ancak yoğun kalabalıktan ötürü cenaze bir türlü cemevi önüne çıkarılamıyor..

*Sevenleri Kıvırcık Ali’yi uğurlamak için Avcılar’daki Er Mahmut Dede Cemevi önünde toplandı.
CEMEVİ ÖNÜNDE BÜYÜK KALABALIK

*Yoğun bir kalabalık sözkonusu. Avcılar Er Mahmut Dede Cemevi’nde yoğun bir kalabalık var. Cemevi tamamen dolu olduğu için kalabalık dışarıya taşmış durumda.

Yakınlardaki binaların balkonlarını bile Kıvırcık Ali’nin sevenleri doldurdu.
BİNALARIN BALKONLARINA ÇIKMAYIN UYARISI

Kıvırcık Ali’yi uğurlamaya gelenler arasında usta türkücü Arif Sağ da var. Törene katılan herkese “seni unutmayacağız” yazılı yaka kartları takılmış durumda. Törende kalabalıktan dolayı sürekli “binaların balkonlarına ve çatılarına çıkmayın çökebilir” şeklinde uyarılar yapılıyor

Facebook'ta Paylaş


Kategori: Haberler

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Tüm erkek giyim fırsatları için tıklayın !

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 GuneyGazetesi.net Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı