Genç Bekar Bayan Aranıyor izle 25 Haziran CNBC-e

Perşembe, 25 Haziran 2009 tarihinde Murat tarafından yazıldı.http://www.yayinakisi.com/images/tv/22675_genc-bekar-bayan-araniyor.jpg

CNBC-e’de Sinema Şöleni
“TV’de DVD Film Keyfi”
SINGLE WHITE FEMALE
(Genç Bekar Bayan Aranıyor)

Sinemaya damgasını vurmuş, en önemli yapımları her Perşembe “TV’de DVD” kuşağında…

“Allison’ın yeni ev arkadaşı ona sormadan birkaç şeyini ödünç alıyor. Kıyafetlerini, nişanlısını, hayatını.” Bridget Fonda ve Jennifer Jason Leigh’in başrollerini üstlendiği Single White Female gerilim türüne ilgi duyanların kaçırmaması gereken bir film.

John Lutz’un SWF Seeks Same adlı romanından beyazperdeye uyarlanan Single White Female usta yönetmen Barbet Schroeder’in imzasını taşıyor.

Psikolojik derinliği ağır basan bir gerilim olan film kendisini aldatan nişanlısıyla ayrıldıktan sonra bir ev arkadaşıyla yaşamaya başlayan genç Allison’ın başından geçenleri konu ediniyor. Kendi yaşlarında genç bir kadın olan Hedy ile birlikte oturmaya başlayan Allison bir süre sonra yeni ev arkadaşının ona fazlaca hayranlık duymaya başladığını, hatta kendi yerine geçmeye çalıştığını fark edecektir. Gerçekten de Allison kadar güzel, sosyal ve popüler olmayan Heddy önce dış görünüşüyle onu taklit etmeye başlayacak, ardından yavaş yavaş hayatının hemen her alanını işgal etmeye kalkışacaktır. Allison’ın yeni ayrıldığı ama tekrar bir araya gelmek için çözüm arayışına giriştiği nişanlısı Sam ile yakınlaşması bardağı taşıran son damla olur ve iki genç kadın arasında ölümcül bir son perde yaşanır.

Facebook'ta Paylaş


Kategori: Tv Programları

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Tüm erkek giyim fırsatları için tıklayın !

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 GuneyGazetesi.net Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı