Eskişehirspor 2-1 Fenerbahçe Maç Özeti ve Golleri İzle

Cumartesi, 05 Aralık 2009 tarihinde Murat tarafından yazıldı.Turkcell Süper Lig

Turkcell Süper Lig

Turkcell süper ligin 15. haftasında yapılacak olan Eskişehirspor Fenerbahçe maçı çok çekişmeli geçeceği bekleniliyor.Eskisehirspor futbolcuları Fenerbahçeyi kendi evlerinden puansız göndermek istiyorlar.Eskişehirspor Fenerbahçe Maçı 5 aralık 2009 cumartesi günü saat 20: 00 da başlayacaktır ve Eskişehir Atatürk Stadyumunda oynanacaktır.Eskişehirspor Fenerbahçe maçını Lig tv den canlı olarak izleyebilirsiniz.
Eskişehirspor Fenerbahçe maç özeti ve golleri

Eskişehirspor Fenerbahçe 2-1 Bitti

90+4. Dakika: GOOOOLLLLLLLLLL Lugano ve Fenerbahçe farkı 1’e indiriyor

90.Dakika: Fenerbahçe atağında Gökhan Gönül sağ kanatta topla buluştu, ceza sahası içine girdi ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.

89.Dakika: 4. Hakem Zafer Demir maçın sonuna 5 dakika eklendiğini gösteren tabelayı kaldırdı.

88.Dakika: Eskişehirspor’da Veysel faul atışı sırasında Bilica’yla tartıştığı için Sarı Kart gördü.

86.Dakika: Fenerbahçe atağında Uğur Boral sol kanattan ceza sahası içine orta yapmak istedi ama top savunmaya çarparak taca çıktı.

81.Dakika: Fenerbahçe atağında Uğur Boral sol kanattan ceza sahası içine ortaladı ama kaleci Ivesa topu yumrukla uzaklaştırdı sonrasında sağ kanattan Gökhan Gönül bu kez topla buluştu, içeriye ortaladı ama savunmada Nadarevic son anda Semih’ten önce topu kafayla uzaklaştırdı.

79.Dakika: Eskişehirspor’da Ragıp rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.

78.Dakika: GOOOOOLLLLL!!!!! Eskişehirspor Adem ile 2. golü buldu.Sol kanattan atılan taç atışıyla Adem topla buluştu, dönerek şutunu vurdu ve top savunmada Bilica’nın ayaklarının altından geçerek kaleci Volkan’ın kapattığı köşeden ağlarla buluştu.

76.Dakika: Eskişehirspor’da Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 14 numarayla Alper, Giren oyuncu 6 numarayla Veysel Sarı

75.Dakika: Fenerbahçe atağında Uğur Boral sol kanattan ceza sahası içine ortaladı ama savunma topu uzaklaştırdı.

74.Dakika: Fenerbahçe atağında Gökhan Gönül sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı top savunmada kaldı.

73.DAkika: Eskişehirspor’da El Saka korner atışı sonrasında ceza sahası içinde savunmadan seken topa gelişine sert vurdu ama top üstten auta çıktı.

72.Dakika: Eskişehirspor atağında Koray sağ kanattan yerden içeriye ortasını yaptı ama savunmada Cristian son anda ayak koyarak topu kornere gönderdi.

71.Dakika: Fenerbahçe atağında Gökhan Gönül sağ çaprazdan içeriye yerden pasını verdi ama top kaleci Ivesa’da kaldı.

70.DAkika: Fenerbahçe atağında Cristian ceza sahası içine arapas atmak istedi ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı

69.DAkika: Fenerbahçe’de Alex sağ kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortaladı ama kaleci Ivesa çıkarak topu Lugano’dan önce uzaklaştırdı.

68.Dakika: Eskişehirspor’da Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 55 numarayla Bülent Ertuğrul, Giren oyuncu 8 numarayla Ragıp Başdağ

67.Dakika: Fenerbahçe’de Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 21 numarayla Selçuk Giren oyuncu 5 numarayla Emre

67.Dakika: Fenerbahçe’de Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 27 numarayla Andre Dos Santos Giren oyuncu 25 numarayla Uğur Boral

66.Dakika: Fenerbahçe’de Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 66 numarayla Mehmet Topuz Giren oyuncu 9 numarayla Guiza

65.Dakika: Fenerbahçe atağında Vederson sol kanattan arka direğe ortaladı Semih kafayla topu indirdi ama top savunmada kaldı.

63.Dakika: Eskişehirspor atağında Youla sol çaprazdan ceza sahası içine girmek istedi ama savunma ayak koyarak topu kazandı.

62.Dakika: GOOOOOLLLLL!!!!! Eskişehirspor Adem’in attığı gol ile 1-0 öne geçiyor.Volkan Yaman sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı, Adem arka tarafta bomboş pozisyonda gelişine çok sert vurdu ve top kaleci Volkan’ın bakışları arasında ağlarla buluştu.

59.Dakika: Fenerbahçe’de Vederson kaleyi karşıdan gören bir yerden serbest vuruş kullandı, direk kaleye yerden sert vurdu ama top baraja çarparak uzaklaştı.

58.Dakika: Eskişehirspor atağında Volkan Yaman sol korner çizgisi yanından ceza sahası içine ortasını yaptı ama top kaleci Volkan’da kaldı.

57.Dakika: Fenerbahçe atağında Mehmet Topuz ceza sahası önünde bekleyen Semih’e pasını attı, Semih’te bekletmeden Alex’e pas atmak istedi ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.

54.Dakika: Fenerbahçe’de Alex sol kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortaladı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı.

53.Dakika: Fenerbahçe atağında Semih sol çaprazda topla buluştu, bekletmeden kaleye sert vurdu ama top savunmaya çarparak kornere çıktı.

52.Dakika: Eskişehirspor atağında Bülent Ertuğrul sağ çaprazdan direk kaleye sert vurdu ama top kaleci Volkan’da kaldı.

47.Dakika: Fenerbahçe atağında Lugano ceza sahası içine uzun oynadı, Alex kafaya topu ceza sahası içine indirdi ama top kaleci Ivesa’da kaldı.

46.Dakika: Eskişehirspor hakem Mustafa Kamil Abitoğlu’nun düdüğüyle ikinci yarıya başlıyor.Her iki takımda ilk yarıdaki kadrolarını koruyarak maça başladı.

45.Dakika: Hakem Mustafa Kamil Abitoğlu ilk yarıyı bitiren düdüğü çalıyor. İlk yarı 0-0 Beraberlikle sona eriyor.

44.Dakika: Fenerbahçe’de Selçuk rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.

43.Dakika: Fenerbahçe atağında orta alanda Selçuk, Mehmet Topuz’la paslaşmak istedi ama savunma araya girerek topu kazandı.

42.Dakika: Eskişehirspor’da Volkan sağ kanattan korner kullandı, altıpas içine ortaladı ama savunma topu uzaklaştırdı.

41.Dakika: Eskişehirspor atağında Bülent Kocabey sol kanattan ortasını yaptı ama savunmada Bilica araya girerek topu uzaklaştırdı.

39.Dakika: Bülent Kocabey’in ortası direk Volkan’a gitti

37.Dakika: Gökhan’ın sağdan ortasına Alex yükseldi kafayı vurdu top Ivesa’nın kucağına gitti

36.Dakika: Eskişehirspor atağında Adem çalımlarla ceza sahası içine girmek istedi ama savunmaya yardıma gelen Selçuk son anda ayak koyarak Adem’in ayağında topu aldı.

35.Dakika: Andre Santos’a sert bir hareket yapan Bülent Ertuğrul sarı kart gördü

33.Dakika: Eskişehirli Volkan korneri kullandı kaleci Volkan çift yumrukla uzaklaştırdı Bülent’in vuruşu auta çıktı

31.DAkika: Andre santos sol çaprazdan kaleye şut attı meşin yuvarlak auta çıktı

30.DAkika: Alex topu kaptırdı Koray bomboş durumda topu kaleye aşırttı ancak top üstten auta çıktı. Alex hareketi nedeniyle takım arkadaşlarından özür diledi

28.DAkika: Ivesa’nın degajını orta sahada yakalayan Vederson topu direk kaleye gönderdi top Ivesa’nın bakışları arsında auta çıktı

27.Dakika: Alex çift vuruşta topu direk kaleye gönderdi Ivesa yattı ve topu aldı

24.Dakika: Alex’in kullandığı korner atışında Ivesa topu tek yumrukla uzaklaştırdı

21.DAkika: Vederson’un uzun taç atışında Nadarevic topu kafayla uzaklaştırdı

19.Dakika: Burak serbest taşı Koray’a uzattı genç futbolcu sert vurdu top Lugano’dan sekti, Youla bomboş kaleye vurdu Lugano yine kritik bir müdahelede bulunarak topu taca attı

17.DAkika: Bilica’nın uzun pasına Semih hareketlendi Ivesa yine zamanında çıkarak topa sahip oldu

15.DAkika: Alex’in cezaalanına doldurduğu topa Mehmet Topuz ve Selçuk hareketlendi Ivesa çıkarak topa sahip oldu

11.Dakika: Selçuk’un uzun pasında Semih kaleciyle karşı karşıya kaldı, Ivesa topu kornere tokatladı

7.Dakika: Eskişehirspor atağında Koray sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama Selçuk ayak koyarak topu kornere gönderdi.

6.Dakika: Eskişehirspor atağında Bülent Kocabey sol kanattan ceza sahası içine orta yapmak istedi ama top savunmaya çarparak kornere çıktı.

3.Dakika: Fenerbahçe atağında Vederson sol kanatta topla buluştu, ceza sahası içine ortasını yaptı ama kaleci Ivesa çıkarak topun sahibi oldu.

2.Dakika: Fenerbahçe atağında Cristian ceza sahası içine pasını verdi ama top hızlı olunca savunmanın kontrolünde auta çıktı.

1. dakika: Vederson’dan savunmanın arkasına uzun bir pas ama Semih ofsayta yakalandı.

Facebook'ta Paylaş


Kategori: Spor Haber

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Tüm erkek giyim fırsatları için tıklayın !

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 GuneyGazetesi.net Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı