Ceza Evi Filmi

Cumartesi, 05 Şubat 2011 tarihinde Murat tarafından yazıldı.Ceza Evi Yabancı FilmCeza Evi filmi Tv de ilk kez Star Tv ekranlarında yayınlanıyor 11 Şubat 2011 gecesi.

Ceza Ev filmin orginal ismi “A Prophet ” film 2009 yapımı olup yönetmen Jacques Audiard tarafından İtalya ve Fransa’da çekilmiştir.

Ceza Evi film oyuncuları: Tahar Rahim, Adel Bencherif, Alaa Oumouzoune, Gilles Cohen, Jean-emmanuel Pagni, Jean-philippe Ricci, Niels Arestrup, Pascal Henault, Reda Kateb, Salem Kali, Sonia Hell…

Ceza Evi Film konusu :
Dram polisiye ve suç’un bir arada olduğu muhteşem bir film.Fransa’da hapishaneye gönderilen bir Arap gencinin, mahkum olduğu cezaevinde bir mafya patronuna dönüşmesinin öyküsü.

Facebook'ta Paylaş


Kategori: Sinema Dunyasi

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Tüm erkek giyim fırsatları için tıklayın !

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 GuneyGazetesi.net Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı